Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Svítidla z Vídně rozzáří luxusní české hotely

Rodné město firmy Kolarz je Vídeň, přesto září exkluzivní světlo této rakouské rodinné firmy po celém světě.

Hotel Prague Inn bývá místními obyvateli označován jako "Zlatý úl" a je nejstarší budovou na Václavském náměstí. Budova byla před časem rekonstruována a dnes je z ní luxusní hotel s ohromujícím pohledem na historické jádro města. Dům pochází ze 14. století a byl několikrát přestavěn slavnými českými umělci. Všechny pokoje pro hosty se nacházejí za původními zdmi staré budovy. Moderní design pokojů byl doplněn lustry KOLARZ , speciálně navrženými týmem italských designérů.

Také další renomované hotely v České republice jako pražský hotel Humboldt nebo Carlsbad Plaza září svítidly pocházejícími z Vídně.  Neobyčejné světelné instalace po celém světě, jako monumentální vnitřní osvětlení nové Šanghajské věže (Shanghai Tower), dokazují globální projektovou kompetenci expertů firmy KOLARZ a vysokou kvalitu tradičního světelného řemesla pocházejícího ze země v srdci Evropy.

I soukromí zákazníci firmy Kolarz si mohou vybrat z pestré nabídky perfektních světelných řešení pro svůj domov. Firma Kolarz dokázala se svými výjmečnými světly rozzářit budovy v již padesáti zemích světa. Jejich výrobky si můžete zakoupit ve více než 3000 mezinárodně renomovaných obchodních domech a specializovaných obchodech.

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA