Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Priestor pre svetové značky

Pred viac než 50 rokmi vyrobila spoločnosť Umdasch prvé zariadenia do obchodov z drevenej konštrukcie. Dnes patrí spoločnosť Umdasch Shopfitting Group k vedúcim európskym podnikom so zameraním na budovanie obchodov.

V súčasnosti ponúka spoločnosť  Umdasch svojim zákazníkom komplexné, modulárne štrukturované spektrum služieb. Toto spektrum zahŕňa profesionálny store branding, excelentný projektový manažment, rozvoj  individuálnych skladových systémov, medzinárodnú výrobnú a nákupnú sieť, ako aj prevratné  semináre a obchodné expedície. Ťažisko pôsobnosti tvorí obchodný oblasť nonfood: od módneho obchodného domu až po obchod s odborným zariadením, ako aj v medzinárodný  travel retail-businesse.

Na odbornosť spoločnosti Umdasch Shopfitting vsádzajú maloobchodníci a obchodné značky vo viac ako 50 krajinách sveta. Na zozname referencií  sa nachádzajú  aj prvé adresy z nemecky hovoriacich území, ale aj globálni hráči ako sú Nike, Esprit, Airfield, Hugo Boss, Mulberry, L’Oreal alebo Sony. Súčasná ročná kapacita predstavuje približne 300.000 m² zariadenej predajnej plochy.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA