Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Dünya markaları için mekân

Yaklaşık 50 yıl önce Umdasch ahşap yapı üzerine ilk mağaza düzenlemesini yapmıştır. Bugün Umdasch Shopfitting GmbH grubu Avrupa‘nın lider mağaza düzenleyici firması haline gelmiştir.

BugünUmdasch müşterilerine kapsamlı modüler sistemler sunmaktadır. Profesyonel mağaza markalaşmasını, mükemmel proje yönetimini, bireysel alışveriş sistemlerinin geliştirilmesini, uluslararası üretim ve tedarik ağı, yönlendirici seminerler ve alışveriş kampanyalarını kapsamaktadır. Branşların ağırlık noktasını nonfood (gıda dışı) sektör, moda departmanlarından mağazacılık ve uluslararası seyahat acenteliği alanı oluşturmaktadır.

Umdasch Shopfitting‘in yetki alanında dünya çapında 50’den fazla ülkede bayiler bulunmaktadır. Referans listesinde Almanca konuşulan tüm ülkelerdeki önemli adresler ve aynı zamanda Nike, Esprit, Airfield, Hugo Boss, Mulberry, LOreal veya Sony gibi dünya devleri bulunmaktadır. Günümüzdeki yıllık kapasite oranı 300.000 m² satış alanını kapsamaktadır.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA