Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Простір для всесвітніх марок

Понад 50 років тому компанія Umdasch виготовила перше торгове обладнання з деревини. Наразі Umdasch Shopfitting Group є одним із європейських лідерів у галузі спорудження та оснащення об’єктів торгівлі.

Сьогодні компанія Umdasch пропонує найрізноманітніший спектр послуг, структура яких має модульний характер. Вона включає в себе професійну розробку і реалізацію концепцій магазинів (брендінг магазинів), ексклюзивний менеджмент проектів, розробку індивідуальних систем магазинів, створення міжнародних систем з виробництва і постачання, а також цільові семінари і шоп-експедиції. Об'єктами її діяльності є підприємства торгівлі непродовольчими товарами: від універсальних магазинів одягу до спеціалізованих магазинів і роздрібної торгівлі в сфері транспорту.

На компетентність компанії Umdasch Shopfitting зробили ставку представники роздрібної торгівлі та відомі бренди в більш ніж 50 країнах світу. Серед замовників — найвідоміші як в німецькомовних країнах, так і в усьому світі марки: Nike, Esprit, Airfield, Hugo Boss, Mulberry, L’Oreal чи Sony. Наразі торгівельні площі клієнтів, з якими компанія працює на протязі року, складають близько 300 000 м².
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA