تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

برتری در متالورژی پودری

آیا می دانید گروه شرکت های پلانزه اتریش محصولات پیشرفته ای از جنس مولیبدنوم و تنگستن را به بیش از 50 کشور جهان صادر می کند؟ محصولاتی که دارای قابلیت مقاومت در برابر شرایط سخت شیمیایی، مکانیکی و حرارتی هستند.

اولویت این شرکت تحقیق و توسعه مداوم برای تولید مواد جدید است. به تازگی، دو نفر از کارکنان شرکت Plansee Hochleistungswerkstoffe ، که یکی از چهار شرکت گروه
Plansee
است، موفق به کسب جایزه ای ارزنده برای تحقیق بر روی آلیاژ تنگستن-پتاسیم شدند. نتایج تحقیقات آنها نشان داد که چگونه اضافه کردن تنها مقدار کمی پتاسیم تأثیر مثبتی روی ثبات شکلی و حرارتی تنگستن دارد. این مواد پیشرفته قادرند در حالت بهینه دمای 3100 درجه سانتیگراد را تحمل کنند که آنها را برای مثال مناسب استفاده در لامپ های القایی زنون در پروژکتورهای سینمایی دیجیتال می کند.

سهم بالای 30 درصدی محصولات جدید در سبد محصولات گروه پلانزه نیز بر شعار این شرکت، "برتری در متالورژی پودری" صحه می گذارد. مشخصات ویژه محصولات این شرکت را مشتریان صنایع آینده مانند خودروسازی، انرژی، الکترونیک، نیمه هادی ها یا پزشکی تعیین خواهند کرد.
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA