Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Toz metalurjisi alanında yüksek performans

Avusturya'lı Plansee grubunun 50 ülkedeki müşterilerine, yüksek teknoloji malzemeleri molibden ve wolfram'dan oluşan ürünler sağladığını biliyor muydunuz? Bu ürünler, en yüksek kimyasal, mekanik ve termik zorlamalara dayanabilmektedir.

Burada malzemeler ile ilgili araştırma ve aralıksız devam eden ürün geliştirme çalışmaları çok büyük öneme sahiptir. Yakın zamanda Plansee-Grubu 'nun 4 şirket iş alanından biri olan Plansee Yüksek Performans Malzemeleri departmanının 2 çalışanı, potasyum ile kontamine edilmiş wolfram malzemeleri ile ilgili araştırma çalışmaları nedeniyle ödüle layık görüldü. Yaptıkları araştırma çalışmalarının sonucunda, nasıl çok küçük potasyum miktarının wolframın şekil ve sıcaklık kararlılığı üzerindeki olumlu etkide bulunduğu gösterilmektedir. Optimum seviyede dozajlama ile bu yüksek teknoloji malzemesi, 3.100°C sıcaklığa kadar dayanabilmektedir: Örneğin dijital sinema projeksiyon cihazlarında bulunan modern Xenon kısa ark lambalarında kullanılmaktadır.

Yeni ürünlerin cirodaki % 30 gibi yüksek oranı, Plansee grubunun toz metalurjisi alanında yüksek performans" sloganının hak ettiklerinin bir kanıtıdır. Ürünlerin hangi malzeme özelliğine sahip olması gerektiğine, otomotiv, enerji, elektronik, yarı iletken veya tıp teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren müşteriler karar vermektedir.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA