Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Передові досягнення в порошковій металургії

Чи знаєте ви, що австрійська група компаній Plansee забезпечує своїх клієнтів в 50 країнах світу продукцією з високотехнологічних матеріалів — молібдену і вольфраму. Це продукція, яка витримує максимальні хімічні, механічні або термічні навантаження.

Важливе місце займають дослідження і постійне вдосконалення матеріалів. Нещодавно два співробітники одного із чотирьох підрозділів компанії Plansee-Gruppe — відділу матеріалів з особливими технологічними характеристиками — отримали нагороди за дослідницьку роботу, присвячену легуванню вольфраму калієм. Результати їх досліджень демонструють позитивний вплив мінімальної кількості калію на формостійкість і температуростійкість вольфраму. За умови точного дозування цей високотехнологічний матеріал може витримувати температури до 3 100°C, що використовується, наприклад, в сучасних ксенонових короткодугових лампах для цифрових кінопроекторів.

Велику частку обороту, яка значно перевищує 30%, складає найсучасніша продукція, тому вислів про передові досягнення в порошковій металургії абсолютно точно характеризує групу компаній Plansee. А які саме особливі властивості повинні мати нові матеріали, визначають замовники з таких галузей майбутнього, як автомобілебудування, енергетика, електроніка, напівпровідники та медична техніка.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA