تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

بسته بندی های مخصوص اجناس شکستنی

آیا تا به حال از خود پرسیده اید بسته بندی تخم مرغ صبحانه اتان ساخت کدام کشور است؟ پاسخ: به احتمال زیاد اتریش، چرا که شرکت اووترم یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان بسته بندی های شفاف برای تخم مرغ در جهان است.

با استفاده از بسته بندی های شفاف، مصرف کنندگان قادرند بدون نیاز به باز کردن بسته ها بلافاصله از کیفیت محصولات داخل آن اطلاع پیدا کنند. این ویژگی بزرگ ترین مزیت محصولات شرکت پیشگام فناوری با نام
Ovotherm
است. به علاوه این نوع بسته بندی ها بطور صد در صد  قابل بازیافت هستنند. سالانه حدود 7 میلیارد عدد تخم مرغ در بسته های تولیدی این شرکت به بازار جهانی عرضه می شوند.

شرکت اووترم همواره به دنبال توزیع و تکوین انواع جدیدی از بسته بندی است. این شرکت با عرضه محصولات خود در 80 کشور موفق شده 60% بازار بسته بندی های پلاستیکی جهان را به خود اختصاص بدهد. بسته بندی های اووترم در تمام سوپرمارکت های بزرگ جهان مانند کارفور در فرانسه، تسکو در انگلستان و REWE Gruppe در آلمان و اتریش یافت می شوند.
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA