Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Opakowania do produktów łatwo tłukących się

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie produkuje się pojemniki z tworzywa sztucznego do przechowywania jaj? Odpowiedź: najprawdopodobniej w Austrii, ponieważ przedsiębiorstwo Ovotherm jest największym na świecie dostawcą przezroczystych opakowań do jaj.

Dzięki przezroczystym pojemnikom konsument może od razu sprawdzić jakość produktu bez potrzeby jego otwierania, co jest dużą zaletą produktów mistrza technologii Ovotherm . Ponadto pojemnik ten jest w 100% biodegradowalny. Ponad 7 miliardów jaj transportuje się co roku w opakowaniach tego austriackiego przedsiębiorstwa.

Ovotherm koncentruje się również na sprzedaży i rozwoju nowych form opakowań. Jest dostawcą zaopatrującym 80 krajów świata, a jego udział w światowym rynku opakowań plastikowych wynosi 60%. Pojemniki Ovotherm znaleźć można we wszystkich większych supermarketach, np. Carrefour we Francji, Tesco w Wielkiej Brytanii lub w REWE Gruppe w Niemczech i Austrii.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA