Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Kırılabilir ürünler için ambalaj çözümleri

Hiç kendinize kahvaltı yumurtalarınızın ambalajlarının nereden geldiğini sormuş muydunuz? Yanıt: Çok büyük olasılıkla Avusturya'dan. Çünkü Ovotherm firması, dünyanın en büyük şeffaf yumurta kutusu üreticisidir.

Bu sayede tüketici, saydam ambalajlardaki ürünlerin kalitesini, ambalajı açmadan hemen saptayabilmektedir. Bu, teknolojik önder Ovotherm 'in sahip olduğu büyük bir avantajdır. Ayrıca bu ambalaj, % 100 geri kazanılabilir niteliktedir. Her yıl yaklaşık 7 milyar yumurta, Avusturya'lı şirketin ürettiği ambalajlarda sevk edilmektedir.

Ovotherm, yeni ambalaj türlerinin satış ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir. Bu ürünler 80 ülkeye sevk edilmekte ve plastik ambalajlama sektöründeki dünya pazar payı % 60'ı bulmaktadır. Ovotherm ambalajlarını tüm büyük süpermarketlerde görebilirsiniz; örneğin Fransa'da Carrefour, Büyük Britanya'da Tesco veya Almanya ve Avusturya'da REWE Gruppe süpermarketlerinde.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA