Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Надійне пакування для ламких речей

Напевне, Ви вже задавались питанням, де виробляється пластикове упакування для тих яєць, які Ви їсте на сніданок? Відповідь: найбільш вірогідно, що в Австрії. Тому, що підприємство Ovotherm — найбільший в світі виробник прозорого упакування для яєць.

Завдяки прозорому упакуванню споживач може відразу, не відкриваючи його, побачити якість продукту, який там знаходиться. Це головна перевага продукції лідера в галузі технологійInOvotherm . Окрім того, це пластикове упакування на 100% придатне для переробки. Майже 7 мільярдів яєць щорічно транспортується в упакуванні, виробленому на австрійському підприємстві.

Ovotherm опікується також питаннями збуту та розробки нових форм упакування. Воно поставляється в 80 країн і становить 60 % світового ринку пластикового упакування. Упакуванням від компанії Ovotherm користуються всі великі мережі супермаркетів, наприклад, Carrefour у Франції, Tesco у Великій Британії, REWE Gruppe в Німеччині та Австрії.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA