Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Geleceğe dönük yüksek teknoloji ürünü demiryolu makasları

Demiryolu ile sıkça seyahat ediyor musunuz? Öyleyse, Avusturya teknolojik bilgisine dayanarak üretilmiş olan ray malzemeleri ve makas traversleri ile karşılaşmanız olasıdır.

Çünkü bu sektörde faaliyet gösteren Avusturya'lı demir çelik holdingi voestalpine'nin demir yolu sistemleri bölümü, dünya çapında pazar ve teknolojik önder konumundadır. Bu firmanın ürettiği yüksek teknolojik demiryolu makasları, yalnızca otomatik olarak ayarlanmakla kalmayıp, aynı zamanda aşırı ısınmış vagon tekerlerini saptayıp, önceden bildirmektedir.

Demiryolu ağı sektöründe geleceğe dönük fırsatlar büyüktür. Birçok devlet demiryolu kuruluşu, ülkelerindeki mevcut mobil olma isteği ve nakliye gereksinimini karşılamak istemekte ve bu bağlamda "Made in Austria" işaretini taşıyan geleceğe yönelik yüksek teknolojiye güvenmektedir.

Şirket örneğin, 2010 yılı başında Orta Anadolu ili Çankırı'da, bir demiryolu makas tesisi kurmak üzere ortak girişim sözleşmesi imzalamış bulunmaktadır.
Yazdır