Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Орієнтири майбутнього високих технологій

Ви частенько мандруєте залізницею? Тоді велика вірогідність того, що матеріал для виробництва рейок або залізничні стрілки, які Ви проїжджаєте, були виготовлені за новітніми технологіями в Австрії.

Бо в цьому ринковому секторі підрозділ «Залізничні системи» (Bahnsysteme) австрійського концерну з виробництва сталі voestalpine є світовим лідером, до того ж він займає провідну позицію в розвитку технологій. Високотехнологічні залізничні стрілки, виготовлені цим підрозділом, не тільки автоматично переводяться, але і передають інформацію про надмірну температуру коліс поїзда, який через них проходить.

Залізнична мережа має великі перспективи у майбутньому. Залізниці багатьох держав планують свій розвиток до такого рівня, який би повністю задовольняв зростаючі потреби в перевезенні пасажирів і вантажів, при цьому вони розраховують на високі технології «Зроблено в Австрії», орієнтовані на майбутнє.

На початку 2010 року компанія підписала договір про створення спільного підприємства з будівництва заводу залізничних стрілок у центральній провінції Туреччини Чанкірі.
Роздрукувати