Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Ковзанка для задоволення, завжди і для всіх

Ковзанка на футбольному стадіоні або в готелі? Професіоналам із Австрії це під силу.

Компанія AST Eis- u. Solartechnik GmbH установить льодове покриття скрізь, де воно може принести задоволенням любителям спортивного відпочинку. Підприємство має в своєму розпорядженні понад 270 мобільних ковзанок різних розмірів, загальна площа яких складає135 000 квадратних метрів. Встановити їх можна на стадіонах, в залах для урочистостей, кінотеатрах, торгівельних центрах, пішохідних зонах або біля історичних будівель.

Завдяки AST Eis- und Solartechnik GmbH улюблені відкриті публічні ковзанки з’явились перед ратушею в Відні, будинком Старої опери в Франкфурті-на-Майні, Ейфелевою вежею в Парижі, а також на Олімпійському стадіоні в Пекіні.

Компанія AST готувала ковзанки для 9 чемпіонатів світу, для круїзних лайнерів «Oasis of the Seas» та «Genesis of the Seas», а також виконувала численні замовлення для різних куточків світу. Бо кожен великий торгівельний центр у Китаї, Малайзії чи Індонезії має власну ковзанку.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA