Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Підтримка досліджень та розробок

Förder-Geld © photocase.com/koli

© photocase.com/koli

Відповідно до Європейського права, фінансування досліджень та розробок, незалежно від місця здійснення інвестицій і величини компанії, класифікуються як такі,  що отримують державну підтримку.

Підтримка досліджень здійснюється за допомогою дотацій, позик, гарантій та опосередковано через дослідницькі премії та податкові пільги на видатки з досліджень та розвитку. Умови фінансування залежать від виду дослідницького проекту, а також розміру підприємства.

Податкове сприяння дослідженням: дослідницька премія

За видатки на наукові дослідженнями чи експериментальні розробки, підприємства можуть отримати дослідницьку премію у розмірі 12% від витрат на дослідження (видатків). Для досліджень за контрактом премія на витрати (видатки) може скласти не більше 1 млн. Євро впродовж господарського року.

Для виділення дослідницької премії за дослідження у межах власного виробництва, необхідно отримати висновок Австрійського товариства сприяння дослідження (FFG). Премія зараховується на податковий рахунок платника податків у формі кредиту.

Нижче наводяться агенції, які надають підтримку компаніям, зацікавленим у проведенні досліджень, пропонуючи комплексні заходи підтримки та сервісу.

Austrian Research Promotion Agency (FFG)

Австрійське товариство сприяння розвитку досліджень (FFG) - це головна інституція з підтримки та фінансування прикладних досліджень, технологій та інновацій.

Austria Wirtschaftsservice (aws)

Як банк фінансування та розвитку Австрійської республіки aws сприяє створенню дослідницьких  та технологічних підприємств, сприяючи отриманню низьких ставок за ERP-кредитами, дотації та гарантії.

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
джерело::
ABA - Invest in Austria
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA