Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Головні напрямки дослідження та розробок в Австрії

Forscher rechnet an der Tafel © photocase.com/bearhimself

© photocase.com/bearhimself

Галузі спеціальних досліджень та центри компетенцій утворюють ефективну мережу та взаємозв’язок між наукою та економікою.

Сфера дослідження Австрії розвивається динамічно. Різноманітні університети, спеціалізовані вищі учбові заклади, неакадемічні дослідні інститути, інноваційні дочірні підприємства, малий і середній бізнес, галузеві кластери, а також центри дослідження і розробок провідних міжнародних компаній постійно працюють над тим, щоб із цікавих ідей виникали ринкові продукти та послуги. За практичними розробками чи новітніми високотехнологічними системами безпеки даних стоїть «Зроблено в Австрії».

Розумні голови розробляють у біотехнологічних лабораторіях ефективні препарати проти раку. Smart Grids – розумні електричні мережі майбутнього – інтенсивно досліджуються. Адже збереження ресурсів в Австрії є важливою темою майже у всіх інноваційних сферах.

Головні напрямки дослідження та численні австрійські центри компетенцій знаходяться, переважно, у таких сферах:

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
джерело::
ABA - Invest in Austria
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA