Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Освіта

Schülerin mit Buch © photocase.com/Aridula

© photocase.com/Aridula

Австрійська система освіта вважається в усій Європі як зразкова і є ключовим фактором для успішного функціонування галузі економіки Австрії.

Австрійська система освіти

Система освіти в Австрії вважається однією з найкращих у світі. Особливістю австрійської освітньої системи є тісний взаємозв’язок між економікою та освітньою галуззю. Австрія пропонує молоді двійчасту систему освіти , тобто звичайне навчання плюс професійна школа. За погодженням з підприємствами школи намагаються досягти такого результату, щоб освіта та потреби у фахівцях були узгоджені. Поряд з професійними школами існують також Вищі технічні навчальні заклади, де викладаються усі дисципліни. Завдяки спільним проектам між школами та підприємствами, як от, наприклад, дипломні проекти чи проекти в рамках проходження практики на підприємствах, максимально наближено до практики втілюються результати досліджень та розробок.Після цього Ви можете розпочати професійну діяльність або навчатись в одному із 21 спеціалізованих вузів, 22 державних чи 13 приватних університетів.

Австрійська освітня система відзначається своїм високим рівнем та гнучкістю: надається підтримка та стимул для осіб, які хочуть опанувати нову професію, вдосконалити та поглибити рівень знань, або ж змінити намрям професійної діяльності. В плані вдосконалення рівня освіти австрійці є чемпіонами серед європейців.

Міжнародні освітні пропозиції

Зарубіжні інвестори не повинні відмовлятися від бажання дати своїм дітям освіту рідною мовою. Різноманітна програма організації дозвілля в безпечному середовищі та оточенні є не єдиною причиною для того, щоб закордонні менеджери швидко навчилися почувати себе по-домашньому затишно в Австрії.

Найважливішими школами та університетами в Австрії є:


Реномовані організації, такі як Ґете-Інститут, а також Віденський університет та численні загальноосвітні школи пропонують курси вивчення німецької мови.
Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
джерело::
ABA-Invest in Austria
востаннє актуалізовано:
2019.05.10
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA