Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

Kvalita života

Erholung auf der grünen Wiese © photocase.com/nudi

© photocase.com/nudi

Počínajíce kvalitou životního prostředí, přes bohaté kulturní dědictví, až po zážitky z poznávání země a jejích obyvatel má Rakousko co nabídnout. Kombinace charakteristické bezpečnosti, optimálních možností pro nákupy a trávení volného času a vysoký životní standard staví zemi na nejvyšší příčku v evropském žebříčku hodnocení kvality života.

Tvorba hodnot s důrazem na odpočinek

Výběr lokality je primárně ovlivněn hospodářskými rámcovými podmínkami. Špičkové výkony mohou být ovšem podávány pouze tehdy, cítí-li se pracovníci ve svém prostředí dobře. Jelikož je Rakousko v otázce kvality života celosvětově neporazitelné, má v tomto ohledu značnou výhodu a může tedy vyhovět všem požadavkům: nedotčená příroda a překrásná krajina, přírodní zdroje, vysoce chráněná kulturní krajina, zelené louky a horské pastviny, čisté vodstvo, dobrá kvalita vzduchu a mnoho dalšího.

Přírodní poklady spolu s nejrozličnějšími kulturními nabídkami, nejvyšší životní kvalitou a bezpečností, stejně jako s minimálními problémy se znečištěním životního prostředí, činí Rakousko zemí, v níž se dá příjemně žít.

Život a majetek v bezpečí

Vysoký životní standard se promítá do nízké míry kriminality, vysoké sociální jistoty a atraktivní volnočasové infrastruktury.

Vynikající péče zdravotnických odborníku, institutů špičkové medicíny a hustá síť veřejných a privátních nemocnic přispívají k tomu, že zdravotní péče v Rakousku patří k těm nejlepším na světě.

Odkaz na téma

 
Kvalita života
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA