تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

كيفيت زندگي

Erholung auf der grünen Wiese © photocase.com/nudi

© photocase.com/nudi

کشور اتریش جاذبه های بسیاری برای عرضه دارد، از میراث فرهنگی غنی خود گرفته تا مناظر و مردمش. ترکیب بالاترین میزان امنیت، طیف گسترده امکانات خرید و تفریح ​​با استاندارد بالای زندگی، به اتریش این امکان را داده تا در مقام اول رده بندی اتحادیه اروپا در کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی قرار گیرد.

ارزشگذاري با ارزش استراحت

انتخاب اتريش بعنوان پايگاه اصلي در وهله اول توسط شرايط اقتصادي مساعد پشتيباني مي شود. كارمندان و پرسنل تنها زماني قادر به ارائه بهترين خدمات هستند كه در محيط زندگي خود از احساس آرامش و رفاه برخوردار باشند. كيفيت زندگي در اتريش ضربه ناپذير است. شرايط اتريش تمامي خواسته ها را برآورده مي سازد: طبيعت بكر و مناظر بي نظير، منابع طبيعي، چشم اندازهاي فرهنگي، چراگاه ها و مراتع سرسبز، چشمه هاي زلال، كيفيت خوب هوا و بسياري چيزهاي ديگر. اين گنج هاي طبيعت در كنار فرهنگ غني و متنوع، سطح زندگي بالا و امنيت فوق العاده نيز وجود مشكلات زيست محيطي در كمترين حد ممكن، اتريش را مبدل به كشوري ساخته اند كه هر فردي زندگي در آن را دلپسند و مطبوع مي يابد.

زندگي و مالكيت تضمين شده

کیفیت بالای زندگی در نرخ پایین جرم و جنایت، سطح بالای امنیت اجتماعی و امکانات جذاب خرید و زیرساخت های تفریحی منعکس شده است.

سیستم مراقبت های بهداشتی اتریش [لینک داخلی به: بهداشت و درمان] یکی از بهترین ها در نوع خود در جهان است. ارائه خدمات بهداشتی و درمانی عالی توسط متخصصان و موسسات برتر پزشکی همراه با شبکه متراکمی از بیمارستان های دولتی و خصوصی ارائه می شود.

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
منبع و ماخذ:
ABA-Invest in Austria

لینک های مربوطه

 
كيفيت زندگي
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA