Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Jakość życia

Erholung auf der grünen Wiese © photocase.com/nudi

© photocase.com/nudi

Poczynając od jakości życia poprzez bogate dziedzictwo kulturowe, kraj i mieszkańców, Austria ma wiele do zaoferowania. W połączeniu z wysokim stopniem bezpieczeństwa, licznymi możliwościami spędzania czasu wolnego oraz zakupów, a także wysokim standardem życia, daje jej to pierwsze miejsce w rankingu Unii Europejskiej krajów o najwyższym standardzie życia.

Wartość dodana w połączeniu z odpoczynkiem

Wybór lokalizacji firmy jest w pierwszym rzędzie zależny od warunków gospodarczych. Największą wydajność można osiągnąć tylko wtedy, gdy pracownicy czują się dobrze w nowym otoczeniu. Austria ma wiele do zaoferowania, gdyż pod względem jakości życia nie ma sobie równych. Austria jest w stanie spełnić wszelkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania: dziewicza natura i wspaniałe krajobrazy, zasoby naturalne, bardzo zadbane tereny uprawne, zielone łąki i pastwiska, czyste wody oraz powietrze. Te skarby natury w połączniu z bogatą ofertą kulturalną, najwyższą jakością życia, wysokim bezpieczeństwem i dbałością o środowisko czynią z Austrii kraj, w którym żyje się bardzo przyjemnie.

Bezpieczne życie i własność

Wysoki standard życia przejawia się w niskiej przestępczości, wysokim poziomie bezpieczeństwa socjalnego, atrakcyjnej infrastrukturze w zakresie spędzania czasu wolnego oraz licznych możliwościach dokonywania zakupów.

Austriacki system opieki zdrowotnej jest uważany za jeden z najlepszych na świecie. Wysoki poziom opieki zdrowotnej zapewniają specjaliści oraz najwyższej klasy instytuty medyczne, jak również rozbudowana sieć szpitali publicznych oraz prywatnych.

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA