Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel

Kvalita života

Oddych na lúke s kvetmi © photocase.com/nudi

© photocase.com/nudi

Či už kvalitou životného prostredia, bohatým kultúrnym dedičstvom alebo zážitkom z krajiny a ľudí. Rakúsko vie toho ponúknuť veľa. V kombinácii s výraznou bezpečnosťou, optimálnymi možnosťami nákupov a trávenia voľného času a vysokého životného štandardu sa Rakúsko v rámci krajín EÚ radí na prvé miesto v životnej úrovni.

Oddych s pridanou hodnotou

Výber investičnej lokality je primárne daný ekonomickými rámcovými podmienkami. Špičkové výkony sa však dajú podávať len vtedy, ak sa pracovníci v prostredí, ktoré ich obklopuje, cítia po všetkých stránkach príjemne. V tomto smere má Rakúsko rozhodujúcu výhodu, keďže je v otázke kvality života celosvetovo neporaziteľné. Každý si môže vybrať podľa vlastnej chute: nedotknutá príroda a nádherná krajina, prírodné zdroje, kultivovaná krajina, zelené lúky a horské pasienky, čisté vodstvo, dobrá kvalita vzduchu a veľa iného. Prírodné poklady v spojení s rozmanitou ponukou kultúrnych aktivít, najvyššou kvalitou života a najvyššou mierou bezpečnosti ako aj minimálnymi problémami so znečistením životného prostredia, robia z Rakúska krajinu, v ktorej sa žije príjemne.

Život a majetok v bezpečí

Vysoká životná úroveň je badateľná v nízkej kriminalite, vysokých sociálnych istotách a atraktívnej infraštruktúre nákupných centier a zariadení voľného času.

Výborná zdravotná starostlivosť, ktorú zabezpečujú zdravotní odborníci a inštitúty špičkovej medicíny, ako aj hustá sieť verejných a súkromných nemocníc prispievajú k tomu, že zdravotná starostlivosť v Rakúsku patrí medzi najlepšie na svete.

Linky k téme

 
Kvalita života
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA