Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

YAŞAM KALİTESİ

Yeşil çayırda dinlenmek © photocase.com/nudi

© photocase.com/nudi

Avusturya, çevre kalitesinden ve zengin kültür mirasından tutun, insanların ve ülkenin yaşantısına kadar birçok şey sunmaktadır. Göze çarpan güvenliği, en iyi alışveriş fırsatları, boş zaman aktiviteleri ve yüksek hayat standartların birleşimi sayesinde hayat kalitesi konusunda AB ülkelerindeki sıralamanın en başında yer almaktadır.

Dinlenme Kıymetiyle Değer Artışı

İşletmenin nereye kurulacağı konusunda verilecek kararda öncelikli olarak elbette ki ekonomik çerçeve koşulları belirleyicidir. Ancak büyük başarılar sadece çalışanların da kendilerini çevrelerinde rahat ve iyi hissetmeleri sayesinde kazanılabilir. Bu Avusturya için çok açık bir avantajdır, çünkü yaşam kalitesi konusunda Avusturya dünya çapında rakipsizdir. Burada gereken her şey mevcuttur: bozulmamış bir doğa ve olağanüstü manzaralar, doğal kaynaklar, kültür tarımı yapılan bakımlı topraklar yeşil çayırlar ve yaylalar, berrak sular, yüksek hava kalitesi ve daha pek çoğu. Çok çeşitli kültürel imkânlar, yüksek yaşam kalitesi ve yüksek güvenlik, ayrıca çevre kirlenmesi sorununun düşüklüğü ile birleşen bu doğa hazineleri, Avusturya'yı yaşanmaktan haz duyulan bir ülke haline getirmektedir.

Güvenli Yaşam ve Mülkiyet

Yüksek hayat standartı kendini, düşük kriminal değerlerinde, yüksek sosyal güvenliğinde ve çekici alışveriş ve boş zaman alt yapısında göstermektedir.

Tıbbi uzmanlar ve tıp alanında uzmanlaşmış enstütiler tarafından gerçekleştirilen kusursuz bakımı ve devlet ve özel hastanelerin sıkı ağları sayesinde Avusturya, sağlık konusunda dünyada en iyiler arasına girmiştir.

Konuya ilişkin bağlantılar

 
Yaşam Kalitesi
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA