Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Якість життя

Erholung auf der grünen Wiese © photocase.com/nudi

© photocase.com/nudi

Австрія має що запропонувати: починаючи з чистоти навколишнього середовища, багатої культурної спадщини і закінчуючи враженнями від країни і людей. У поєднанні з безпекою, широким спектром торгово-розважальних закладів і високим рівнем життя – усе це разом ставить на перше місце в рейтингу країн ЄС за якістю життя.

Утворення вартості виробу разом з вартістю відпочинку

Вибір місцезнаходження компанії в перш чергу залежить від рамкових економічних умов. Проте блискучих результатів можна досягнути лише тоді, коли співробітники затишно почуватимуться в своєму оточенні. Саме це є вирішальною перевагою для Австрії, тому що в плані якості життя Австрія в усьому світі є поза конкуренцією. Складові компоненти повністю відповідають усім вимогам: недоторкана природа і чудові ландшафти, розвинуте культурне середовище, зелені луги та полонини, чисті водоймища та ріки, чисте повітря і багато чого іншого. Саме ці природні скарби в поєднанні з різноманітними культурними пропозиціми, найвищою якістю життя і найсуворішими вимогами щодо безпеки, а також відсутністю проблем, пов’язаних із забрудненням довкілля, здобули для Австрії славу країни, в якій приємно жити.

Безпека життя та власності

Висока якість життя проявляється у низькому рівні злочинності, високій соціальній захищеності і розвиненій торговельно-розважальній інфраструктурі.

Забезпечення висококваліфікованим медичним персоналом та інститутами надсучасної медицини поряд із щільною мережею державних та приватних лікарень сприяє тому, що система охорони здоров'я в Австрії є однією з найкращих у світі.

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
джерело::
ABA-Invest in Austria

лінки до теми

 
Якість життя
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA