تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

زندگي و هزينه زندگي در اتريش

Sitzmöbel im Wohnraum © ADVANTAGE AUSTRIA

© ADVANTAGE AUSTRIA

از كيفيت محيط زيست گرفته تا فرهنگ غني، كشور اتريش جاذبه هاي زيادي براي عرضه دارد. تركيبي از امنيت تضمين شده، مراكز وامكانات خريد و گذران اوقات فراغت، استاندارد بالاي زندگي و هزينه زندگي مناسب، كشور اتريش از كيفيت بالاي زندگي در همه زمينه ها برخوردار است.

مخارج مناسب، بهره گيري بهينه از امكانات و روابط خوب

با دارا بودن فرهنگي غني، اتريش به يكي از بهترين و نه گران ترين كشورها جهت زندگي تبديل شده است. با توجه به مطالعه انجام یافته در زمینه هزینه های زندگی در سرتاسر جهان در سال 2017  توسط موسسه مرکر، هزینه زندگی در وین مقرون به صرفه است. وین در این بررسی که طی آن هزینه های زندگی از جمله اجاره مسکن، حمل و نقل عمومی، فعالیت های اوقات فراغت و خوراک و پوشاک در 209 کلان شهر در خارج از کشور، مورد ارزیابی قرار داده شدند، رتبه خوب 78 را کسب نمود.

بر طبق این بررسی شهرآفریقائی لوآندا گران ترین پایتخت جهان برای مهاجران است، پس از آن شهرهای هنگ کنگ و توکیو قرار دارند. شهرهای زوریخ، ژنو و برن (سوئیس) گران ترین شهرهای اروپا هستند که پس از آنها مسکو بعنوان گران ترین شهر شناخته شده است.

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
منبع و ماخذ:
ABA-Invest in Austria
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA