Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

İKAMETGÂH VE GEÇİM HARCAMALARI

Bir evde oturma mobilyası © ADVANTAGE AUSTRIA

© ADVANTAGE AUSTRIA

Çevre kalitesinden başlayarak, zengin kültür mirasından ülke ve insanlar tecrübesine kadar, Avusturya pek çok şey sunmaktadır. Güçlü güvenliği, mümkün olan en iyi alışveriş ve boş zamanı değerlendirme imkânları ve yüksek yaşam standardıyla birlikte, Avusturya dünya çapındaki yaşam kalitesi listesinde ikinci sıraya yerleşmiştir.

İyi Bir Masraf Fayda İlişkisi

Sunduğu kültürel imkânlarla Avusturya dünyanın en iyi vakit geçirilebilecek ülkeleri arasında bulunmaktadır, ancak en pahalılarından biri değildir. Mercer'in „Cost-of- Living Survey 2012“ ülkeler sıralamasında da görüldüğü üzere Viyana'daki yaşam maliyeti karşılanabilinecek düzeydedir. Viyana'nın 48. sırada yer aldığı araştırma, 214 büyük şehirde yurtdışına gönderilen çalışanların geçim masraflarını değerlendirmektedir. Masraflar kirayı, kamusal taşıma araçlarını, boş zaman aktivitelerini, gıdayı ve kıyafetleri kapsamaktadır.

Japonya'nın başkenti Tokyo yabancılar için dünya üzerinde en pahalı ülke olmuştur. Luanda (Angola), önceki yılın birincisi, ikinci sırada yer almaktadır. Takibinde Osaka vardır ve 3. sırayı almıştır. Avrupa'ya kıyasla Moskova en pahalı ülke sıralamasında iki İsviçre ülkesi olan Cenevre ve Zürih'i geçmiştir.

Tıpkı büro kiralarında olduğu gibi, Avusturya'da konutların ve müstakil evlerin kiraları veya satış bedelleri, Orta Avrupa'nın en uygunları arasında bulunmaktadır.

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA