Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Житло та витрати на проживання

Sitzmöbel im Wohnraum © ADVANTAGE AUSTRIA

© ADVANTAGE AUSTRIA

Австрія може багато чого запропонувати: від якості довкілля та своєї багатої культурної спадщини до незабутніх вражень від країни та людей. Всіма цінована австрійська якість життя є результатом поєднання надійної безпеки, оптимальних можливостей для здійснення покупок та організації дозвілля, високого життєвого стандарту і помірних витрат на проживання.

Оптимальне співвідношення "витрати"-"користь"

Завдяки багатим культурним пропозиціям Австрія належить до найцікавіших країн світу, але не до найдорожчих. Ціни на проживання у Відні є цілком доступними, що підтверджено дослідженням компанії Мерсер стосовно вартості життя у містах світу „Cost-of- Living Survey 2012“. Рейтинг, у якому Відень займає 48 місце, оцінює вартість життя для працівників, відправлених за кордон, у 214 великих містах світу, враховуючи серед іншого плату за житло, проїзд громадським транспортом, дозвілля, продукти харчування та одяг.

Японська столиця Токіо є для іноземців найдорожчим містом у світі. Луанда (Ангола), лідер минулого року, займає друге місце, у той час як Осака перебуває на третьому. У європейському порівнянні рейтинг найдорожчих міст очолює Москва, якій поступаються два швейцарських міста - Женева та Цюріх.

Австрія вважається однією з найвигідніших країн у Центральній Європі щодо оренди офісів, а також цін на квартири та односімейні приватні будинки.

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
джерело::
ABA-Invest in Austria
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA