تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

آمار و ارقام

Kleine rote Würfel © photocase.com/fult

© photocase.com/fult

اتريش كشوري سودآور حتي براي سرمايه گذاري هاي بين المللی است. با مطالعه مطالب زير صحت اين ادعا به شما اثبات مي شود. در قسمت زير آمار و ارقام مهمی به نظر شما می رسند.

تریش جزء کشورهائی است که در بحث جهانی شدن از رتبه بالائی برخوردار است. این نتیجه گیری برگرفته از "شاخص جهانی شدن KOF در سال 2016" است که توسط موسسه مشهور سوئیس فدرال تکنولوژی (ETH) در زوریخ گردآوری شده است. این شاخص سالانه به بررسی فاکتورهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جهانی شدن در 192 کشور می پردازد. اتریش پس از کشورهای ایرلند، هلند و بلژیک در رتبه چهارم قرار دارد.

مركزيت اتريش
باتریش دارای شهرت بین المللی به عنوان بهترین محل کسب و کار برای ایجاد روابط تجاری با کشورهای جنوب شرقی و شرق اروپا است. بیش از 1000 شرکت بین المللی، از شرایط مناسب برای کسب و کار در اتریش منتفع شده و فعالیت های خود را در جنوب شرقی و شرق اروپا از کشور اتریش سازماندهی می کنند.

امتيازات مثبت مالياتي
با مالیات شرکتی به میزان 25%، اتریش در بین سایر دول اروپایی، یکی از ایده آل ترین کشورها برای تاسیس شرکت است. از امتيازات ديگر مي توان به وضع ماليات هاي گروهي در اروپا و عدم وضع ماليات بر دارايي و ماليات بر ارث نام برد

حمايت و تشويق
معافیت های مالیاتی جذاب مانند حق پاداش تحقیقات 12 درصدی یا بودجه ارائه شده توسط اداره انکشاف تحقیقات (Forschungsförderungsfonds، FFG) تنها نمونه هائی از مشوق های سرمایه گذاری هستند.

موسسات بين المللي تحقيقات و توسعه
تحقیق و توسعه - نگاهی به آینده. برای اطلاعات بیشتر به بخش سمعی گوش فرا دهید: تحقیق و توسعه (به زبان انگلیسی) [mp3, 900.9kb]

قريب به 2800 انستيتوي تحقيقات و توسعه (F & E) همچنين 60 مركز آموزشي كه بصورت بين المللي در منطقه خود مديريت مي شوند، نيازهاي اقتصادي را با ايجاد ارتباط با مراكز علمي برطرف مي سازند.
شرکت های بین المللی فعال در زمینه تحقیق و توسعه از تجربیات خود در کشور اتریش بعنوان جایگاهی مناسب برای تحقیقات چه می گویند ؟

قدرت توليد
سطح بهره وری صنعتی در اتریش به طور سنتی بالا است. در سال های اخیر، صنعت اتریش بطور متوسط موفق به دستیابی به رشد بالایی در میران بازدهی شده که این روند منجر به جبران هر چه بیشتر افزایش هزینه های نیروی کار شده است. رشد میزان بازدهی را می توان پیش از همه مدیون کارمندان بسیار با انگیزه و واجد شرایط دانست.

نيروي كار متخصص
مهم ترين نقطه قدرت استاندارد اقتصاد اتريش بهرهگيري از نيروي كار ماهر، با انگيزه و متخصص است. بر طبق سالنامه رقابت جهانی 2016، اتریش در یک مقایسه بین المللی از نظر انگیزه کارگر در رتبه چهارم قرار دارد.

كمترين ميزان ناآرامي
ثبات سياسي و اجتماعي و دارا بودن كمترين ميزان ناآرامي و تنش در اتريش در مقايسه با ساير كشورهاي جهان، اين كشور را به مكاني مطلوب جهت شركت هاي بين المللي مبدل ساخته است

آموزش بنيادي
يكي از مهم ترين ويژگي هاي سيستم آموزشي اتريش ارتباط تنگاتنگ بين آموزش و اقتصاد است

ملتي با قدرت خريد بالا
اتریش دومین کشور ثروتمند اتحادیه اروپا است.

بالاترين سطح رفاه
وین یکی از محبوب ترین کلان شهرها نزد مدیران در جهان است و از سال ها پیش تاکنون اولین گزینه برای برگزاری کنگره ها بوده است.

زير ساخت هاي بدون نقص
زيرساخت هاي اتريش در زمينه حمل و نقل و مخابرات سريع ترين امكانات نقل وانتقال كالاها و اطلاعات را فراهم آورده است.

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
منبع و ماخذ:
ABA - Invest in Austria
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA