Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Цифри і факти

Kleine rote Würfel © photocase.com/fult

© photocase.com/fult

Австрія – це прибуткове місце, також для міжнародних інвесторів. Переконайтеся в цьому самі: Тут Ви знайдете найважливіші цифри і факти.

Австрія належить до найбільш глобалізованих країн світу. Це підтверджує індекс глобалізації "KOF Globalisierungsindex 2016", оприлюднений реномованим Швейцарським технічним інститутом (ETH) у Цюріху. Щорічний індекс оцінює ступінь розвитку економічних, соціальних та політичних глобалізаційних процесів у 192 країнах. Австрія посідає належне четверте місце рейтингу після Нідерландів, Ірландії та Бельгії.

Центральне положення
Австрія є міжнародною локацією номер один для побудови бізнес-контактів у Східній- та Південно-Східній Европі. Понад 1000 глобальних підприємств користуються сприятливими умовами для ведення бізнесу та координують свою діяльність у Східній- та Південно-Східній Европі з Австрії. 

Податкові переваги
Завдяки корпоративному податку в розмірі 25% Австрія вважається однією з найбільш сприятливих для підприємництва держав Європи. Додатковими перевагами є найбільш привабливі умови групового оподаткування в Європі та відсутність промислового податку і податку на майно.

Сприяння
Привабливі податкові преференції, дослідницька премія 12% чи доплати фондів сприяння дослідженням є лише деякими з багатьох переваг. 

Міжнародні установи з дослідження та розвитку
Дослідження і розвиток - погляд в майбутнє.Більше про це Ви почуєте в аудіо режимі Research and Development (англійською) [mp3, 900.9kb]

Mайже 2.800 дослідницьких інститутів, орієнтованих на вдосконалення і розвиток технологій, а також 60 центрів розвитку, що вважаються ключовими у глобальному плані, поєднують потреби економіки з науковими ноу-хау.
Що говорять міжнародні підприємства з дослідження і розвитку про здобутий досвід своєї дослідницької діяльності в Австрії?

Продуктивність
Рівень промислового виробництва в Австрії традиційно високий. Промисловість Австрії за останні роки досягла вищих за середні показників зростання продуктивності, завдяки чому вдалось отримати більше, аніж просто компенсацію витрат на оплату праці. Визначальним фактором при цьому є висока мотивація і кваліфікація працівників.

Кваліфікована робоча сила
Суттєвою перевагою Австрії як місцезнаходження для економічних підприємств, є наявність кваліфікованих та високо мотивованих фахівців. Згідно з World Competitiveness Yearbook 2016 Австрія знаходиться на четвертому місці світового рейтингу за рівнем мотивованості працівників.

Низький рівень страйків
Політична та соціальна стабільність і один з найнижчих у світі рівнів страйків роблять Австрію ідеальним економічним місцем для розміщення міжнародних підприємств.

Високий рівень освіти
Особливістю системи навчання в Австрії є тісний взаємозв'язок між економікою та освітою.

Індустріальна держава з високою платоспроможністю
Австрія – друга за багатством країна в ЄС.

Найвища якість життя
Відень - найулюбленіша для менеджерів метрополія, яка впродовж багатьох років вважається найкращим місцем проведення конгресів.

Чудова інфраструктура
Високоякісна інфраструктура транспортного сполучення і телекомунікацій уможливлює максимально швидке транспортування товарів і передачу інформації.

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
джерело::
ABA - Invest in Austria
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA