Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Культура

Schnecke einer Geige © photocase.com/wildchild

© photocase.com/wildchild

Протягом сторіч Австрія є складовою частиною європейської культури і досягла тут значних успіхів. Проте в Австрії не обмежуються дотриманням традицій, а в значній мірі розвивають нове. Театр і музика, музеї та література - тут Ви зможете дізнатися дещо про культурні скарби країни.

зміст:

Театр і музика

У ХVIII та XIX сторіччях Австрія була одних з центрів європейського музичного життя. Про це свідчить велика кількість оперних будівель, театрів та оркестрів, а також різноманітні музичні традиції, такі як, наприклад, новорічний концерт Віденського філармонічного оркестру.

Численні австрійські концертні зали, музичні і театральні сцени пропонують широкий простір для мистецької насолоди. Ось лише кілька пропозицій, які допоможуть Вам отримати заряд натхнення.

Відвідайте, наприклад, один з віденських театрів, таких як:

  • Бурґтеатр
  • Академічний театр
  • Фолькстеатр
  • Шаушпільгаус
  • Віденський англійський театр

А як щодо візиту до опери, напр., до Віденської державної опери , чи Віденської народної опери , або ж до оперного театру у Ґраці ?

Найбільшими концертними залами Австрії вважаються Віденський Музікферайн , Великий фестивальний зал у Зальцбурзі чи Концертний зал ім. Брукнера у Лінці.

Фестивалі

Музичні фестивалі відбуваються в багатьох місцях Австрії. Більше про це Ви почуєте в аудіо режимі. Music Festivals in Austria (англійською) [mp3, 858.9kb]

Далеко за межами Австрії відомі музичні та театральні фестивалі. Ось лише деякі з довгого переліку численних заходів:

Музеї, архітектура, література і кіно

Прекрасна архітектура в стилі югендштиль та безцінні колекції творів мистецтва - це є Австрія. Більше про це Ви почуєте в аудіо режимі. Art from Ausria (англійською) [mp3, 893.5kb]

Музеї

Численні австрійські музеї приваблюють своїх відвідувачів цікавими експозиціями та чудовими колекціями. Часто вже сама будівля музею є витвором мистецтва традиційної чи сучасної архітектури. Переконайтеся в цьому, наприклад, у Віденській музейній резиденції . Або ж відвідайте один із земельних музеїв і помилуйтеся численними експонатами та прекрасними колекціями.

Архітектура

Австрія славиться давніми архітектурними традиціями. Барокко, історизм, готика - усі вони розкішно відображаються в церквах, замках і палацах усієї країни. В Австрії Ви знайдете будівлі усіх епох, багато з них належать до світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Але й сучасні архітектурні споруди зустрічаються в Австрії досить часто. В багатьох містах і населених пунктах сучасна архітектура представлена на світовому рівні.

В Австрії найвища культура виноробства тісно сплітається із сучасною арітектурою. Більше про це Ви почуєте в аудіо режимі. Wine and Architecture (англійською) [mp3, 894.8kb]

Література

Австрія - це маленька країна з великою літературою. Твори Франца Ґрільпарцера, Роберта Музіля, Карла Крауса, Фрідріха Торберґа, Томаса Бернгарда, Петера Гандке, Ельфріди Єлінек та численних інших австрійських авторів перекладені багатьма мовами.

Кіно

Завдяки Viennale (віденський міжнародний кінофестиваль ) , Diagonale (фестиваль австрійських фільмів) і Crossing Europe (кінофестиваль у місті Лінц) Австрія стала місцем проведення трьох великих кінофестивалів.

востаннє актуалізовано:
2020.06.29
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA