Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Спорт

Mountainbiker © ADVANTAGE AUSTRIA

© ADVANTAGE AUSTRIA

Коли б Ви не вирішили відвідати Австрію, тут завжди є чудові можливості для занять спортом. Взимку, звичайно, абсолютним хітом є лижний спорт. Австрійські лижні регіони відповідають будь-яким побажанням гостей. А з прекрасними австрійськими ландшафтами можна чудово познайомитися влітку під час пішохідних мандрівок чи велосипедних прогулянок.

Лижний спорт

Австрія - країна лижників, і тому Ви ніде більше не знайдете стільки можливостей для занять лижним спортом на будь-якому рівні, як тут. Ви лише познайомилися з цим видом спорту? Чи Ви вже вважаєте себе досвідченим лижником? В одному з численних австрійських лижних регіонів Ви, безсумнівно, знайдете цікаву для Вас пропозицію.

Все більше людей починають захоплюватися ходінням на лижах. В Австрії є чудові добре доглянуті лижні, прокладені у мальовничих місцевостях, де можна активно насолоджуватися природою. Любителі кататися на сноубордах також будуть задоволені.

Чи мають австрійці особливий хист до вальсу та катання на лижах? Більше про це Ви почуєте в аудіо режимі. Skiing Tradition (англійською) [mp3, 909.5kb]

Пішохідні мандрівки

Для пішохідних мандрівок Вам потрібно лише мати час і перебувати у непоганій формі. А за це на Вас чекатиме багата винагорода: чудові гірські краєвиди, свіже повітря і райський спокій. В Австрії для кожного мандрівника знайдеться підходящий маршрут, незалежно від того, оберете Ви подорож вздовж ріки чи захочете прогулятися крутими гірськими стежками. На Вас чекатимуть численні тематичні подорожі мальовничими ландшафтами з прозорими гірськими потічками і бурхливими водоспадами, а також мандрівні тури у високогір'ї Альп.

Водний спорт

В Австрії Ви знайдете багато озер з водою питної якості і кришталево-чисті гірські річки, ідеальні для занять водним спортом. Пляжі біля озер на півдні Австрії належать до улюблених місць відпочинку, де завжди відбувається щось цікаве. Прихильники вітрильного спорту можуть віддатися своєму захопленню у Відні на Дунаї чи на Нойзідлерзее.

Велосипедний спорт

Розкішні ландшафти, чисте повітря, розгалужена мережа велосипедних маршрутів з численними вказівниками і хорошою інфраструктурою, як, наприклад, прокат велосипедів чи пристосовані до потреб велосипедистів готелі і пансіони - це все ті чудові умови, які приготувала Австрія для любителів велосипедного спорту.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA