Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Відмінне здоров'я

Swimmingpool von oben © photocase.com/alex2.0

© photocase.com/alex2.0

Якщо Ви хочете покращити Ваше самопочуття, звільнитися від стресу і забути про повсякденні турботи, то візит до термальних джерел - це саме те, що Вам потрібно. Оберіть будь-яку пропозицію з багатого вибору соляних ванн, саун, парових купалень, масажних центрів тощо.

Концепція "відмінного здоров'я базується на поєднанні хорошого самопочуття, задоволення і чудової фізичної форми. В Австрії Вам запропонують широкий спектр методів і шляхів для поліпшення Вашого фізичного, духовного і морального самопочуття. Відчуйте відому гостинність австрійців в одному із сучасних і стильних готелів, де плекається філософія відмінного здоров'я. Розкішні краєвиди протягом усього року слугуватимуть чудовим фоном для Вашого відпочинку.

Принцип "відмінного здоров'я"

Філософія "відмінного здоров'я" базується, в основному, на чотирьох основних принципах:

  • свідоме і повноцінне харчування
  • цілеспрямований рух і оптимально підібрані програми руху
  • методи розслаблення, такі як аутогенний тренінґ, медитація, сауна і масаж
  • свідоме обходження з природою і харчо-смаковими виробами

В численних австрійських закладах з філософією "відмінного здоров'я" Ви зможете під наглядом досвідчених експертів вдосконалити Ваше розуміння здорового харчування і покращити Вашу фізичну форму, навчитися регулювати Ваші стресові навантаження у повсякденному житті.

Термальні купальні

Термальні води походять з природних джерел і містять солі, сірку та вуглекислий газ. Саме цим зумовлений їхній позитивний вплив на організм. Курорти з термальними купальнями Австрії пропонують Вам широкий вибір, так що Ви безсумнівно зможете знайти те, що найкраще підходить для Ваших потреб. 

Здоров'я

Австрійські офіційно ліцензовані лікувальні водні та курортні центри особливо пишаються своїми багатими пропозиціями стосовно медичного застосування концепції "відмінного здоров'я". Комплексні моделі покращення здоров'я застосовуються не лише для лікування хронічних хвороб, але й для запобігання їх розвитку.

На багатьох курортах пропонуються курси для людей з проблемами здоров'я, перш за все для ліквідації наслідків стресів та порушень опорно-рухового апарату. Тут закладається фундамент для здорового способу життя в повсякденні. 

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA