تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

سلامتي

Weißes Kreuz auf grünem Hintergrund © photocase.com/trix13

© photocase.com/trix13

شماره هاي اورژانس و خدمات بيمه جهت ارائه خدمات به شما هنگام بروز حادثه

مراقبت هاي پزشكي، داروخانه ها

در تمام مناطق كشور اتريش پزشكان و داروخانه ها در دسترس شما هستند
داروخانه هاي شبانه روزي در ساعات شب و ايام تعطيل به ارائه خدمات مي پردازند و داروخانه هاي روزانه با علائمي، آدرس نزديكترين داروخانه شبانه روزي را در اختيار شما قرار مي دهند

شماره هاي اورژانس
اورژانس پزشكي
144
سرويس راديويي و بي سيمي پزشكان 
141
اورژانس كوهستان
140

جهت كسب اطلاعات در خصوص ارائه خدمات پزشكي محلي مي توانيد به ايستگاه هاي پليس، دفتر راهنماي تلفن و يا روزنامه هاي محلي مراجعه نماييد.

خدمات بيمه درماني 

شهروندان بیمه شده در جامعه اقتصادی اروپا (اتحادیه اروپا، ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ) و شهروندان بیمه شده در سوئیس، بوسنی و هرزگوین، مقدونیه، صربستان، مونته نگرو و ترکیه می توانند از خدمات پزشکی اورژانسی یکسان با شهروندان بیمه شده در اتریش بهره مند شوند. این مسئله مستلزم اخذ گواهی بیمه پزشکی تعطیلات قبل از اقدام به سفر به کشور اتریش است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفاتر کارگزاری بیمه های پزشکی دولتی و خصوصی در کشور محل اقامت خود مراجعه فرمائید. 

نقاهت سراها، حمام هاي شفابخش، چشمه هاي آب گرم 

در كشور اتريش حمام هاي شفابخش، چشمه هاي آب گرم و نقاهت سراهاي بسياري وجود دارند كه تمامي آنها از نظر بهداشت مورد كنترل قرار گرفته و مورد تاييد هستند. تعداد اين مكان ها به حدي زياد است كه با انتخاب از ميان آنها مي توان هرگونه مشكل در سلامتي را درمان، بهبود و يا با تشخيص بموقع رفع نمود. چشمه هاي آب گرم فراوان و مراكز استراحت شما را به رفع خستگي و تمدد اعصاب دعوت مي كنند. درغالب اين حمام ها و نقاهت سراها كه همزمان به مراكز گردشگري تبديل شده اند، تجهيزات ورزشي جهت استفاده علاقمندان وجود دارند

اتحاديه حمام هاي شفابخش و نقاهت سراها در اتريش
Lützowgasse 12-14
1140 Wien
Österreich
 
+43 1 5121904
info@oehkv.at
 
http://www.oehkv.at
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA