تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

امكانات براي سفرهاي هوايي

Flugzeug von unten © photocase.com/roodini

© photocase.com/roodini

از فرودگاه هاي وين، گراتس، اينسبوروك، كلاگن فورت، لينتز و سالزبورگ پروازهاي داخلي و بين المللي صورت مي گيرند. در اين بخش اطلاعاتي در خصوص سفرهاي هوايي در اخنيار شما قرار مي گيرند.

خطوط هوائی اتریش یکی از بزرگ ترین شرکت های هواپیمائی بوده و به حدود بیش از 130 مقصد هوائی در سرتاسر جهان پرواز دارد. این شبکه ارتباطی بویژه در مرکز و شرق اروپا، بسیار متراکم و انبوه است. خطوط هوائی اتریش، بخشی از کنسرسیوم لوفتانزا و عضو اتحادیه Star است.

سرويس ارتباطات هوايي

جهت كسب اطلاعات مراجعه كنيد به
Search and Book Flights

از طريق فرودگاه هاي بين المللي به اتريش سفر كنيد

فرودگاه هاي بين المللي اتريش عبارتند از


مابين اين فرودگاه ها روزانه پروازهاي داخلي انجام مي شود.

توصيه هاي مهم: معتبر از 31 ژانویه 2014
بازنگري شده براي تمامي پروازها از فرودگاه هاي اتحاديه اروپا و نيز فرودگاه هاي ايسلند، نروژ و سوئيسNew security regulations for hand luggage [pdf, 401.2kb]

اطلاعات پرواز مرکزی:

22233 7007 1 43+

فرودگاه وين – سرويس رفت و آمد 

قطار شهري فرودگاه
City Airport Train (CAT)
در ظرف 16 دقيقه شما را از فرودگاه به ايستگاه مركزي در قلب اين شهر مي رساند
.CAT Schedule

در ايستگاه مركزي قطار وين چهار ترمينال ورود مسافر و 4 ترمينال ورود چمدان و يك ترمينال جهت ساك هاي دستي آماده ارائه خدمات به مسافران است. شما مي توانيد تا 75 دقيقه قبل از زمان پرواز يا حتي يك شب قبل از پرواز بار خود را تحويل داده و كارت پرواز خود را دريافت نماييد. توجه: اين امكان به لحاظ قوانين امنيتي براي پروازهاي ايالات متحده آمريكا وجود ندارد.

اتوبوس ها مابين فرودگاه و ايستگاه  قطارغرب، ميدان سوئد و ایستگاه کاگران در رفت و آمد هستند. از برنامه پرواز و تعرفه خطوط هوايي وين در وب سايت فرودگاه بين المللي وين مطلع شويد.همچنين اطلاعاتي در خصوص قطارها، تاكسي ها، خودروهاي كرايه اي و سرويس هاي تردد نيز در اين وب سايت در دسترس شما قرار مي گيرند
.Vienna International Airport

لینک های مربوطه

 
Austrian Airlines
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA