Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Wskazówki dla podróżujących samolotem

Samolot widziany od spodu © photocase.com/roodini

© photocase.com/roodini

Lotniska Wiedeń-Schwechat, Graz, Innsbruck, Klagenfurt, Linz i Salzburg oferują połączenia międzynarodowe i codzienne połączenia krajowe. Znajdź informacje o swoim połączeniu lotniczym.

Austrian Airlines to największy przewoźnik lotniczy w Austrii oferujący loty do niemal 130 miejsc na całym świecie. Sieć połączeń jest szczególnie gęsta w Europie Środkowej i Wschodniej. Austrian Airlines są częścią koncernu Lufthansa i należą do sojuszu lotniczego Star Alliance.

Serwis połączeń lotniczych

Znajdź informację o swoim połączeniu lotniczym .

Przylot z zagranicy / lotniska międzynarodowe

Połączenia międzynarodowe oferują następujące lotniska:

Pomiędzy tymi lotniskami funkcjonują również połączenia krajowe.

Uwaga: od 31 styczeń 2014 r. obowiązują zmienione zasady bezpieczeństwa UE w zakresie bagażu podręcznego dla wszystkich odlotów i lotów tranzytowych z lotnisk UE oraz z Islandii, Norwegii i Szwajcarii.

Centralna Informacja Lotnicza: T.: +43 1 7007 22233

Vienna Airport-Shuttle-Service

Pociąg City Airport Train (CAT) łączy lotnisko z centrum Wiednia (dworzec Wien-Mitte); podróż trwa zaledwie 16 minut. Rozkład jazdy

City Air Terminal na dworcu Wien-Mitte oferuje 4 stanowiska przyjmowania bagażu. Dodatkowo znajdują się tam 4 automaty do nadawania bagażu i jedno stanowisko do odprawy bagażu podręcznego. Bagaż należy odprawić nie później niż na 75 minut przed odlotem; możliwe jest nawet nadanie bagażu wieczorem w przeddzień odlotu. Przy odprawie od razu otrzymuje się kartę pokładową. Uwaga: w przypadku lotów do USA, z powodu zaostrzonych przepisów bezpieczeństwa brak jest możliwości odprawy lotniczej na dworcu Wien-Mitte.

Linie autobusowe łączą lotnisko z dworcami Westbahnhof, Schwedenplatz i Kagran. Rozkład jazdy linii Vienna Airport Lines można znaleźć na stronie internetowej wiedeńskiego lotniska , podobnie jak informacje o połączeniach kolejowych, taksówkach, wypożyczalniach samochodów i przejazdów wahadłowych Shuttleservices.

Linki do tematu

 
Austrian Airlines
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA