Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Подорож літаком: корисна інформація

Flugzeug von unten © photocase.com/roodini

© photocase.com/roodini

Аеропорти Відень-Швехат, Ґрац, Іннсбрук, Клаґенфурт, Лінц і Зальцбурґ є міжнародними аеропортами і між ними існує також щоденне внутрішнє сполучення. Дізнайтеся більше про Вашу подорож літаком.

Austrian Airlines є найбільшим авіаперевізником Австрії та виконує рейси приблизно за 130 напрямками по всьому світу. Головним напрямком маршрутів є Центральна та Східна Європа. Austrian Airlines є частиною концерну Lufthansa, а також членом програми Star Alliance.

Послуга: авіасполучення

Довідайтеся більше про Ваше авіасполучення .

Приліт із-за кордону / міжнародні аеропорти

Міжнародні рейси обслуговують аеропорти у таких містах Австрії:


Між цими аеропортами існує також щоденне внутрішнє сполучення.

Важлива інформація: з 31 Січень 2014 року діють змінені Правила безпеки ЄС для ручного багажу для усіх відправних і транзитних рейсів з аеропортів ЄС, а також з Ісландії, Норвегії та Швейцарії.

Центральна довідка про авіасполучення: +43 1 7007 22233

Транспортне сполучення з Віденським аеропортом

Потяг City Airport Train (CAT) всього за 16 хвилин домчить Вас із центру міста (вокзал Відень-Центральний, Wien-Mitte) до Віденського аеропорту: Графік руху

На відправному терміналі до аеропорту (City Air Terminal) на вокзалі Відень-Центральний (Wien-Mitte) до Ваших послуг 4 реєстраційних віконечка. Додатково тут є 4 автомати для реєстрації багажу і 1 автомат для реєстрації ручного багажу. Ви можете зареєструвати Ваш багаж не пізніше, ніж за 75 хвилин до відльоту, або ж здійснити цю процедуру ввечері, напередодні дня відльоту і відразу ж отримати Ваш посадочний талон. Увага: рейси до США через підвищені вимоги безпеки не можуть бути зареєстровані на вокзалі Відень-Центральний (Wien-Mitte).

Автобусне сполучення з аеропортом здійснюється з Західного вокзалів (Westbahnhof), а також зі Шведенплатц (Schwedenplatz) та Kagran. Розклад руху і тарифи на сполучення з Віденським аеропортом (Vienna Airport Lines ) Ви знайдете на сайті Віденського аеропорту . Тут же Ви можете отримати інформацію щодо сполучень міським потягом (S-Bahn), таксі, оренди автомобілів тощо.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA