Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

Další dopravní prostředky

lod © photocase.com/krockenmitte

© photocase.com/krockenmitte

Chcete-li poznat Rakousko, pak si k tomu můžete vybrat z celé řady dopravních prostředků. Informujte se o dalších možnostech pohodlného a příjemného cestování.

Lod´

Na Dunaji operují různí poskytovatelé služeb v lodní dopravě na různých úsecích. Kromě toho se nabízejí linkové a výletní jízdy na rakouských jezerech.

Informace Vám poskytnou:


Autobus

ÖBB Postbus GmbH obslouží se svými 900 linkami 30.000 směrů po celém Rakousku. Veškerá turisticky zajímavá místa jsou dosažitelná autobusem.

Informace o autobusové dopravě v Rakousku

Taxi

Taxíky ve větších městech jsou vybaveny úředně cejchovaným taxametrem. Tarif se počítá jak podle ujetých kilometrů, tak podle denní či noční doby. Informace o taxi ve Vídni

U jízd z Vídně na letiště (už při objednávce prosím požadujte "letištní taxík") se za zpáteční jízdu taxíku připočítává k jízdnému cca 10 euro.

Letištní taxíky jsou speciální taxíky určené pouze k jízdám na a z letiště, které mají stanoviště na letišti Schwechat. Je nutné je objednat předem a platí se pevná cena (včetně zavazadel) bez příplatku za jízdu bez vytížení.

Horské dráhy

V Rakousku je v provozu přibližně 2.900 lanovek, sedačkových lanovek a lyžařských vleků . Mnohé z nich vedou až do výše 3.000 m.

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA