Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

DİĞER ULAŞIM ARAÇLARI

Göldeki Gemi © photocase.com/krockenmitte

© photocase.com/krockenmitte

Avusturya'yı keşfetmek gibi bir düşünceniz varsa, çok sayıda ulaşım araçları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Rahat ve dinlendirici seyahat olanakları için burada daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Gemi

Tuna üzerinde çok sayıda işletmeci farklı menziller üzerinde hizmet vermektedir. Bunun dışında Avusturya göllerinde tarifeli gemilerin yanı sıra, gezi tekneleri de çalışmaktadır.

Bu konuda bilgi aşağıdaki adreslerden alınabilir:


Otobüs

ÖBB-Postbus, 900 hattı ile birlikte tüm Avusturya’da günlük yaklaşık 30.000 güzergaha hizmet veriyor. Turizm için önemli olan neredeyse her yere otobüsle ulaşılabilmektedir.

Avusturya’da otobüslü toplu taşıma ağları hakkında bilgi

Taksi

Büyük şehirlerdeki taksiler resmi makamlar tarafından ayarlanmış ve mühürlenmiş taksimetrelere sahiptirler. Ücret hem gidilen kilometreye, hem de zamana göre belirlenmektedir. Viyana’daki taksiler hakkında bilgi

Viyana'dan havalimanına yapılacak yolculuklarda (lütfen bir havalimanı taksisi çağırınız) taksiler 10 Euro tutarında bir "geri dönüş" bedelini ücrete ayrıca ilave edeceklerdir.

Havalimanı taksileri , sadece havalimanından hareket etmeleri öngörülmüş olan ve Schwechat Havalimanı'nda müşteri bekleyen taksilerdir. Önceden rezervasyon yaptırılması gerekir ve (bagaj dahil) sabit bir ücret ödenir. Yolcuyu almak veya havalimanına geri dönmek için alınan mesafe ücrete tabi değildir.

Teleferikler

Avusturya'da yaklaşık 2.900 Teleferik, Telesiyej ve Teleski faaliyet göstermektedir. Bunların büyük kısmı 3.000 m. yukarıya çıkmaktadır.

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA