Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Інші засоби транспортного сполучення

Schiff auf See © photocase.com/krockenmitte

© photocase.com/krockenmitte

Якщо Ви хочете краще познайомитися з Австрією, Ви може вибирати для цього різні транспортні засоби. Дізнайтеся більше про можливості зручної і необтяжливої подорожі.

Подорож кораблем

Різні компанії пропонують свої послуги з перевезення пасажирів по Дунаю. Крім цього, на австрійських озерах також пропонуються рейсові та розважальні маршрути.

Додаткову інформацію про ці послуги можна отримати на таких сайтах:


Автобус

Компанія «ÖBB-Postbus GmbH» обслуговує 900 ліній з 30.000 курсами щодня по всій Австрії. Майже у всі населені пункти, які можуть бути цікавими для туристів, можна дістатися рейсовим автобусом.

Інформація про громадські автобуси в Австрії

Таксі

В усіх великих містах таксі обладнані офіційно зареєстрованими лічильниками. Тариф залежить як від кількості кілометрів, так і від часу поїздки. Інформація про таксі в Австрії

Для здійснення поїздки на таксі з Відня до аеропорту (будь-ласка, вже під час замовлення таксі повідомте, що їхатимете до аеропорту і тому хотіли б замовити "аеропортне таксі") за зворотню поїздку машини таксі додатково нараховують прибл. 10 євро до вартості поїздки.

Аеропортні таксі - це таксі, призначені лише для поїздок до і з аеропорту, які чекають на своїх пасажирів в аеропорту "Швехат". Їх слід замовляти заздалегідь. Вартість проїзду на таких таксі фіксована (з урахуванням перевезення багажу) без націнки за зворотню пїздку.

Гірські канатні дороги

В Австрії існує близько 2.900 діючих канатних доріг та підйомників . Багато з них піднімаються на висоту до 3.000 метрів.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA