Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Співпраця в галузі підтримки країн, що розвиваються

жінка, що посміхається © photocase.com/berliner7

© photocase.com/berliner7

Політика підтримки країн, що розвиваються, є складовою частиною зовнішньої політики Австрії, орієнтованої на безпеку та стабільність. Тому що бідність, насилля та знищення навколишнього середовища не зупиняються кордонами. Постачання води та електроенергії є основою прогресу, освіта відкриває нові перспективи, а створення демократичних структур приносить стабільність.

зміст:

Політика підтримки країн, що розвиваються

Мета співпраці розвитку полягає у зменшенні нерівності між бідними та багатими, забезпеченні миру та збереженні природного життєвого простору. Координацію цієї політики Австрії здійснює Федеральне міністерство з питань європейських та міжнародних справ.

Цілі австрійської політики підтримки країн, що розвиваються, прописані у трирічній програмі, яку рада міністрів взяла до відома. Трирічна програма з 2019 по 2021 рік містить також дані про кількість та якість австрійської співпраці з країнами, що розвиваються.

OEZA і ADA

Федеральне міністерство з питань європейських та міжнародних справ концентрує свою увагу на даний момент на наступних ключових регіонах: ахідна Африка і регіон Сахелю, Східна Африка та Африканський Ріг, південні регіони Африки, регіон Гімалаїв-Гіндукушу, Палестинські землі, та Західні Балкани, а також регіон Південний Кавказ.

Австрійська співпраця з країнами, що розвиваються (OEZA) розробляє стратегії та програми. Австрійська агенція розвитку (ADA) є відповідальною за реалізацію усіх двосторонніх програм та проектів в країнах-партнерах OEZA. Австрійська Агенція Розвитку розпоряджається бюджетом, призначеним для проведення двосторонніх програм OEZA. Австрійська агенція розвитку тісно співпрацює з неурядовими організаціями та підприємствами.

ÖFSE

Австрійський дослідний фонд допомоги країнам, що розвиваються ( Ö FSE ) є інформаційним центром з питань країн, що розвиваються, співпраці з ними та політики.

Науковий відділ Ö FSE пропонує інформацію, аналіз та консультації з наступних тем:

  • Австрійська співпраця та – політика підтримки країн, що розвиваються
  • Міжнародна політика розвитку та економічна політика
  • Співпраця у галузі освіти
  • Освіта та стабільний розвиток, а також
  • Стратегії боротьби з бідністю

ÖFSE пропонує на  інформаційний сервіс про австрійську та міжнародну політику підтримки країн, що розвиваються. Через бази даних Datenbanken можна одержати інформацію про проекти та програми австрійської EZA , наукову літературу та засоби масової інформації, а також дані про організацію.

Економіка та розвиток

Основні завдання економіки та розвитку Австрійської співпраці в галузі підтримки країн, що розвиваються ( Ö FSE ) , полягають у використанні потенціалу між приватним господарством та співпрацею розвитку. Від цього виграють як підприємства, так і люди на місці.

Підтримка та консалтинг для підприємств

Австрійська агенція розвитку (ADA) у співпраці з Австрійським банком розвитку (OeEB) пропонує фінансову підтримку підприємствам в рамках економічного партнерства , скеровану на реалізацію проектів, важливих з огляду на політику розвитку, в країнах, що розвиваються та в країнах з перехідною економікою.

Економічне партнерство поєднує підприємницький дух та ділові ідеї з досвідом співпраці,яка стосується країн, що розвиваються. Завдяки цьому виникають кращі умови життя для людей в цих країнах та зменшується ризик для підприємств. Партнерство, від якого виграють усі сторони.

Крім того Австрійська агенція розвитку пропонує:

  • Консалтинг та сприяння з боку експертів
  • Консультації для розробки заявок на участь в проектах для економічного партнерства
  • Супровід проекту та моніторинг
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA