Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Публікується відповідно до § 25 закону про ЗМІ

Місцезнаходження

Палата економіки Австрії / Wirtschaftskammer Österreich (WKÖ)
ADVANTAGE AUSTRIA
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Vienna
Austria
contact@advantageaustria.org

Уповноважений представник: Гаральд Марер, президент

Сфера діяльності

ADVANTAGE AUSTRIA є австрійською агенцією з інтернаціоналізації, яка має широку мережу торгових представництв у всьому світі. ADVANTAGE AUSTRIA як офіційно уповноважене представництво Палати економіки Австрії є найбільшою організацією, яка надає послуги та ініціює усю міжнародну економічну діяльність. ADVANTAGE AUSTRIA є законним представником інтересів в межах країни та за кордоном австрійських компаній, які є членами цієї організації.

Спрямування веб-сторінки ("напрямок публікацій")

Підтримка цілей, викладених у переліку видів діяльності.

WWW.ADVANTAGEAUSTRIA.ORG


www.advantageaustria.org - проект від ADVANTAGE AUSTRIA у співпраці з BMDW (Федеральне міністерство дигіталізації та економічного простору) в рамках проведення інтернаціоналізації.

www.advantageaustria.org це австрійський економічний портал закордоном.

З огляду на технічні властивості інтернету не може надаватися жодної гарантії щодо автентичності, правильності та повноти інформації, виставленої в інтернеті. Також не може надаватися гарантія щодо доступності чи функціонування конкретної веб-сторінки чи її змісту.

Будь-яка відповідальність за прямі, опосередковані чи інші збитки, незалежно від їх причин, що випливають із користування чи недоступності даних чи інформації цього веб-сайту, виключаються, наскільки це може допускатися у правовому змісті.

Зміст даного веб-сайту захищено авторськими правами. Інформація призначена лише для особистого користування. Будь яке наступне використання, особливо занесення в бази даних, розповсюдження та будь-яка форма комерційного використання, а також передача третім особам – в тому числі частинами чи в опрацьованому вигляді – забороняється без згоди на те відповідної організації. Окремі матеріали цієї платформи надані нашими партнерами. Такі статті позначені відповідними логотипами з посиланнями і вони не завжди передають думку Палати економіки Австрії / Департаменту зовнішньої економіки Палати економіки Австрії.

Гіперпосилання на сайт www.advantageaustria.org схвалюються. Будь-яке подання інформації з окремих сторінок нашого сайту в чужих фреймах забороняється.

Дотримання гендерної рівності

Усі дані та способи написання на сайті www.advantageaustria.org та в усіх документах, що можуть завантажуватися із сайту, є принципово нейтральними в гендерному плані і повинні саме так інтерпретуватися. Так, наприклад, якщо вживається назва "Lieferant" / "постачальник", то завжди мається на увазі також і "Lieferantin" / "постачальниця". Від способу написання "LieferantInnen" / "постачальник(ця) як спільного позначення назв "постачальник" та "постачальниця" ми відмовилися заради простішої читабельності текстів.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA