Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

Mezinárodní firmy z oblasti světelné techniky se sejdou v rakouském Bregenzi

2016.02.16

V září se v rakouském Bregenzi na odborném mezinárodním LED symposiu sejdou špičkoví odborníci z oblasti světelné techniky. Příspěvky na konferenci je možno podávat do 19. února 2016.

LED professional Symposium +Expo 2016 – zkráceně LpS 2016 - se bude konat v Bregenzi ve dnech 20. - 22. září 2016. Kromě kvalitních přednášek, interaktivních workshopů a podiových diskuzí se bude také konat výstava s více než 100 produenty a poskytovateli služeb.

Očekává se účast více než 1500 mezinárodních expertů a vysoce postavených činitelů z oblasti všeobecného, průmyslového a architektonického osvětlení, kteří se tak budou mít možnost informovat o nejnovějších trendech z oblasti fotoniky. K hlavním tématům program LpS 2016 budou patřit např. inovace v osvětlení, inteligentně řízená řešení osvětlení, technika a design, životnost a bezpečnost, náklady a výroba, jako i ověřené koncepty z praxe a možné aplikace.

Odborníci z celého světa jsou zváni, aby předložili témata svých prezentací o nových vývojových inovacích a trendech v oblasti osvětlení, které by následně odprezentovali před mezinárodním publikem - Call for Papers .

LpS se v posledních letech stalo jedním z předních mezinárodních kongresových veletrhů v oblasti moderní světelné techniky.

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA