Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel

Medzinárodné firmy z oblasti sveteľnej techniky sa stretnú v Rakúskom Bregenzi

2016.02.17

V septembri sa v rakúskom Bregenzi zídu špičkoví odborníci z oblasti sveteľnej techniky na medzinárodnom LED odbornom sympóziu. Konferenčné príspevky je potrebné podať do 19. februára 2016.

LED odborné sympózium a Expo 2016 - skrátene LPS 2016 – sa bude konať od 20. do 22. septembra 2016 v meste Bregenz. Popri kvalitných prednáškach, interaktívnych workshopoch a panelových diskusiách bude prebiehať výstava s viac ako 100 producentmi a poskytovateľmi služieb.

Očakáva sa účasť viac ako 1500 medzinárodných odborníkov a vysoko postavených činiteľov z oblasti všeobecného, priemyselného a architektonického osvetlenia, ktorí sa prídu informovať o najnovších trendoch v oblasti fotoniky. Medzi priority programu podujatia patria témy ako inovácie osvetlenia, inteligentne riadené riešenia osvetlenia, technika & dizajn, životnosť & bezpečnosť, náklady & výroba ako aj overené koncepty z praxe & možné aplikácie.

Odborníci z celého sveta sú vyzvaní aby predložili témy svojich prezentácií o nových vývojoch, inováciách a trendoch v oblasti osvetlenia, ktoré by potom prezentovali pred medzinárodným publikom z branže – Call for Papers .

LPS sa v posledných rokoch stalo jedným z popredných medzinárodných kongresových veľtrhov v oblasti modernej sveteľnej techniky – je jednou z najdôležitejších udalostí roka pre profesionálov z oblasti priemyslu a výskumu.

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA