Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ГАЛУЗІ ОСВІТЛЕННЯ У БРЕГЕНЦІ, АВСТРІЯ

2016.02.16

Топ-експерти світлотехнічної галузі зустрінуться у вересні на Міжнародному симпозіумі LED у м. Брегенц, Австрія. Заявки на виступи з доповідями на конференції можна подавати до 19 лютого 2016 р.

Професійний симпозіум LED +Expo 2016 (LED professional Symposium +Expo 2016) – скорочено LpS 2016 – проходитиме 20 - 22 вересня 2016 року у Брегенці. Крім високопрофесійних доповідей, інтерактивних семінарів і круглих столів відбудеться виставка за участю більш ніж 100 виробників і представників сервісу.

Очікується 1.500 міжнародних експертів та менеджерів у сфері загального, промислового та архітектурного освітлення, які поділяться інформацією про новітні тенденції в області фотоніки. У центрі уваги LpS 2016 будуть питання про інновації освітлення, розумне контрольоване світло, техніку та дизайн, тривалість експлуатації та безпеку, вартість та виробництво, а також усталені концепції з практики та застосування.

Експертам з усього світу пропонується подати теми презентацій стосовно нових розробок, інновацій та тенденції майбутніх систем освітлення і представити їх міжнародним представникам світлотехнічної промисловості – інформаційний лист можна подивитися тут .

LpS стала за останні роки однією з провідних міжнародних конгрес-виставок в області сучасних технологій освітлення і обов′язковим місцем зустрічі для фахівців промисловості та представників науки.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA