Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

ICONVIENNA 2016 – 12 європейський інвестиційний та бізнес форум: «Міжнародний самміт з інноваційного підприємництва» - з 20 по 22 квітня 2016р., Відень 

2016.03.23

Вже 12й раз Відень стає місцем зустрічі міжнародних бізнес-проектів. Iconvienna є ексклюзивним заходом для встановлення ділових зв’язків, на якому збираються регіональні представники та керівники найвищого рівня з політичної, економічної, наукової сфери, міжнародних організацій та дипломатії.   

Iconvienna 2016 , що відбувається з 20 по 22 квітня 2016 р., буде проходити під гаслом «Інноваційне підприємництво».

Міжнародні експерти та керівники найвищого рівня з енергетичної, транспортної, технологічної, фінансової, дослідницької, консалтингової та політичної галузей будуть обговорювати актуальні інвестиційні стратегії, інноваційні проекти та підприємницькі ініціативи з наступних тем:

  • Інновація для "Цифрової Європи" (Інтернет речей, Великі дані (Big Data), ICT-стратегія) 
  • Міста як місця для підприємницької діяльності на прикладі Відня
    (Місто 4.0, Відкриті Інноваціїї, Інтернет фабрики, Центри інновацій)
  • Інфраструктурні інновації для сталого розвитку європейських регіонів 
  • Альтернативні форми фінансування для інноваційного підприємництва.


20 квітня в третій раз відбудеться iconvienna діалог юних лідерів youLEAD , який пропонує молодим підприємцям, юним керівникам та особам з високим потенціалом з Центральної та Східної Європи можливість поспілкуватися. Одночасно мають бути сформовані спільні погляди на теми майбутнього -  цьогорічним акцентом діалогу стала тема «Збудуй майбутнє шляхом інноваційної підприємницької діяльності». 

Детальну інформацію про iconvienna 2016, реєстрацію на захід та його програму може знайти за сторінці організатора: http://www.icon-vienna.net/

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA