تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

 مواد خوراکی و غذائی زیستی ساخت اتریش

2016.06.30

اتریش در زمینه تولید مواد خوراکی بیولوژیک جزء برترین ها است. شرکت های فعال در این بخش از شهرت بین المللی خوبی برخوردار هستند. 

گشاورزی بیولوژیک در اتریش از سابقه طولانی برخوردار است: اولین کشاورز بیولوژیک  در اتریش در سال 1920 به ثبت رسید. در زمانی که در دهه سال های 80 نزدیک به 400 کشاورز بیو، محصولات عرضه شده در فروشگاه ها را تامین می کردند، در دهه سال های 90، سوپرمارکت های محلی زنجیره ای با رشدی سریع شروع به فروش محصولات بیو کردند. عرضه و تقاضا هماهنگی بیشتری با یکدیگر یافته و کشاورزان بیو، مشتریان دائمی خود را یافتند. تلاشی بلندپروازانه که منجر به آن شد که طی فقط چند سال هر خرده فروشی در اتریش نام تجاری بیو شخصی خود را عرضه کند.  

از سال 1995 با تاسیس بازاریابی AMA، بازاریابی متمرکز بیو نیز وارد عمل شد. هر روز بر تعداد افرادی که آگاهانه از محصولات بیو استفاده می کردند، افزوده شد. در این بین یک پنجم از کل زمین های کشاورزی اتریش به کاشت بیو تعلق گرفت. در حال حاضر 21000 کشاورز بیو در اتریش مشغول به فعالیت هستند که مواد اولیه طبیعی را از راه تولید سازگار با طبیعت، تامین می کنند.

تولیدکنندگان مواد غدائی اتریش از سال ها پیش تاکنون با مواد خوراکی مرغوب جایگاه خود را در بازارهای جهانی مستحکم نموده اند. آنها در بازار کوچک اتریش در رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر قرار دارند، مسئله ای که باعث می شود تولیدات کشاورزی آنها جهت عرضه  و صادرات به تمام جهان، از کیفیت لازم برخوردار شود.  

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کشاورزی بیو و تولیدکنندگان اینگونه محصولات در اتریش به آخرین شماره مجله دید تازه مراجعه نمائید: 

 FRESH VIEW Organic Food, Nr. 158/2016 [pdf, 11,477.9kb]

داون لود اطلاعات مربوطه

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA