Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

ОРГАНІЧНІ ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ З АВСТРІЇ

2016.06.28

Австрії належить провідне місце у виробництві органічних продуктів харчування. Компанії цієї галузі користуються відмінною репутацією на міжнародному рівні.

Органічне сільське господарство має в Австрії давні традиції: вже у 1920 році було офіційно зареєстровано першого органічного фермера. У той час як у 1980-х роках лише близько 400 органічних фермерів постачали свою продукцію у перші магазини здорової їжі, то вже у 1990-х роках наступили значні зміни, коли місцеві мережі супермаркетів почали виставляти на своїх полицях біопродукти. Так легше було скоординувати попит і пропозицію, а органічні фермери мали постійних клієнтів на тривалий період часу. Це був амбітний план, завдяки якому всього за кілька років кожна торгівельна мережа Австрії отримала у своєму асортименті власний органічний бренд.

Починаючи з  1995 року, коли було створено Американську асоціацію маркетингу, додатково запрацювала сконцентрована торгівля органічною продукцією. Усе більше і більше людей свідомо купують органічні продукти. На сьогодні майже п'ята частина усіх сільськогосподарських угідь Австрії використовується під органічне землеробство. В Австрії налічується близько 21.000 органічних фермерів, які виготовляють натуральну сировину на основі екологічно чистого виробництва.

Австрійські виробники завдяки своїй високоякісній  харчові продукції уже багато років займають провідні позиції на світових ринках. На невеликому ринку Австрії вони проходять жорстку конкуренцію - це робить їх придатними для експорту у всьому світі.

Більш детальну інформацію про органічні продукти харчування з Австрії та їх виробників можна отримати в останньому випуску спеціалізованого журналу Fresh View: FRESH VIEW Органічні харчові продукти, № 158/2016 [pdf, 11,477.9kb]

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA