Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Informacje gospodarcze z Austrii

2016.06.30

Rocznik Statystyczny 2016 - coroczna publikacja Austriackiej Izby Gospodarczej zawiera najważniejsze i najbardziej aktualne dane na temat gospodarki austriackiej.

W Roczniku Statystycznym znajdą Państwo najważniejsze dane gospodarcze z ubiegłego roku, a także średnio- i długoterminowe prognozy uzupełnione o istotne wskaźniki gospodarcze w porównaniu międzynarodowym.

Publikacja zawiera szereg tabel i grafik, międzynarodowe przeglądy i porównania, istotne dane o rachunkach narodowych, ludności, rynku pracy, branżach, strukturze przedsiębiorstw, handlu zagranicznym i innych aspektach gospodarki austriackiej.

Rocznik Statystyczny ukazuje się zawsze w maju, co pozwala na zebranie możliwie pełnych danych z roku poprzedniego. Także porównania międzynarodowe bazują na najaktualniejszych danych i prognozach. W ten sposób Austriacka Izba Gospodarcza oddaje w Państwa ręce publikację zawierającą bogaty zestaw danych statystycznych charakteryzujących stan gospodarki austriackiej. 

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA