Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

6. Konference Podunají: 13. září 2016, Vídeň, Rakousko

2016.07.04

ADVANTAGE AUSTRIA organizuje v rámci 6. konference Podunají mezinárodní kooperační fórum pro dodavatele i odběratele logistických řešení pro automobilový a potravinářský průmysl.

V úterý, 13. září 2016 budou experti informovat o aktuálním vývoji a výzvách na evropských transportních trasách. Zaměří se přitom především na téma hraničních kontrol a čekacích dob v Evropské unii nebo na intermodální dopravu v regionu Podunají. Panel "Finanční otázky & projekty" se bude poté zabývat subvencemi, daněmi a infrastrukturními projekty.

Po přednáškách budou následovat B2B rozhovory se zástupci společností a institucí z celého regionu.

Pro účast na akci, stejně jako pro sjednávání rozhovorů je nutná registrace !

Mezinárodní kooperační fórum se zaměřuje na společnosti z oblasti automobilového a potravinářského průmyslu v Podunají i poskytovatele logistických řešení, kteří jsou aktivní v jakékoliv částit dodavatelského řetězce v obou oblastech.

Více informací o fóru včetně registrace, programu a online sjednávání schůzek najdete v angličtině na internetových stránkách www.b2match.eu/donauraumlogistik2016 .

Akce se koná 13. září 2016 v prostorách Rakouské hospodářské komory (Wiedner Hauptstraße 63, 1045 Wien). Konference bude probíhat v angličtině.Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA