Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

VI Konferencja Regionu Naddunajskiego: 13 września 2016,  Wiedeń 

2016.07.04

ADVANTAGE AUSTRIA organizuje w ramach VI Konferencji Regionu Naddunajskiego międzynarodowe forum kooperacyjne dla dostawców oraz odbiorców rozwiązań logistycznych dla przemysłu samochodowego i spożywczego. 

We wtorek, 13 września 2016 eksperci wypowiedzą się na temat aktualnych tendencji rozwojowych i wyzwań dotyczących europejskich korytarzy transportowych. Do najważniejszych zagadnień poruszanych przez specjalistów należeć będą kontrole graniczne i czas oczekiwania na odprawę w UE oraz transport intermodalny w regionie naddunajskim. Panel „pytania o finanse & projekty“ poświęcony będzie kwestiom subwencji, podatków i projektów infrastrukturalnych. 

Na zakończenie wykładów organizatorzy zapraszają na spotkania B2B z przedstawicielami przedsiębiorstw oraz instytucji z ragionu naddunajskiego.  

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji oraz rozmowach uprzejmie prosimy o rejestrację na stronie interntowej .

Międzynarodowe forum kooperacyjne skierowane jest do przedsiębiorstw przemysłu samochodowego oraz spożywczego z region naddunajskiego oraz oferentów rozwiązań logistycznych działających w tych sektorach.  

Dalsze informacje na temt forum kooperacyjnego, w tym rejestracji, programu, umawiania rozmów (B2B-Meetings) znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia (w j. angielskim): www.b2match.eu/donauraumlogistik2016 .

Forum odbędzie się 13 września 2016 w siedzibie Austriackiej Izby Gospodarczej w Wiedniu, Wiedner Hauptstraße 63. Konferancja prowadzona będzie w języku angielskim. 

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA