Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

Mezinárodní ocenění pro ADVANTAGE AUSTRIA

2017.01.05

Na světové konferenci Trade Promotion Organisations - TPO bylo oddělení zahraničního obchodu Rakouské hospodářské komory vyznamenáno stříbrnou medailí.

Pro ADVANTAGE AUSTRIA je získání stříbrné medaile významným oceněním dobrého výkonu a úspěšné práce celé organizace. Organizace zahraničního obchodu Rakouské hospodářské komory se v Marakeši (Maroko) stala v kategorii Industriální země vicemistrem světa mezi nejlepšími organizacemi zahraničního obchodu (Trade Promotion Organisations).

Renomované ocenění je udělováno Mezinárodním obchodním centrem (ITC) se sídlem v Ženevě, které bylo zdřízeno jako společná agentura Světové obchodní organizace (WTO) a Organizace spojených národů (OSN). Získání této ceny opět potvrdilo, že ADVANTAGE AUSTRIA výborně podporuje rakouské společnosti na jejich cestě do zahraničí a v zahraničí a představuje tak značný přínos úspěšnému exportu země. Pro organizaci představuje ocenění také závazek, pokračovat v budoucnu stejným směrem.

Ocenění Mezinárodního obchodního centra je udělováno každé dva roky. V roce 2012 získalo ADVANTAGE AUSTRIA titul "Nejlepší organizace zahraničního obchodu". V roce 2016 zlato putovalo do Francie (Business France), ve které se zároveň bude konat následující Světová konference TPO v roce 2018.

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA